Türk Su Araştırma MerkeziTürk Su Araştırma Merkezi 0850 302 0 392 Mon - Fri 10:00-18:00 +34-354-5468-8
bilgi@tusam.com.tr
Sistem Üretim ve Satışı
Mühendislik ve Proje
Ulusal İş Ağı Platformu
Ulusal Bilgi Bankası

SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

Alışveriş Merkezleri Ve Oteller

avm otel su arıtma

Alışveriş Merkezi ve Otellerin yüksek kapasitedeki içme ve kullanım suyu ihtiyacı için şebeke suyu, kuyu suyu, nehir suyu ya da deniz suyu gibi kaynaklar kullanılabilmektedir.

Türk Su Araştırma Merkezi nin sunduğu İleri Filtrasyon Sistemleri ile giriş suyundaki kaba tortu ve partiküller arındırıp su ile çalışan ekipmanların ve arıtma sistemlerinizin kullanım ömrü ve verimliliği artmaktadır.

              

Alışveriş Merkezi ve Otellerde temiz ve bol içme suyu ihtiyacına çözüm bulmak için Ters Osmoz su arıtma sistemleri çok aşamalı filtrasyon teknolojisi ile lezzetli, berrak, kokusuz ve sağlıklı içme suyu sunulmaktadır. Bu sistemler ile Alışveriş Merkezi ve Otellerin restaurant, kafe, bar ve yemekhanelerinde kaliteli, sağlıklı, ekonomik ve ergonomik  içme ve kullanma suyu elde edilerek müşterilere sunulan hizmet kalitesi yüksek standartlarda sunulmaktadır.

Sert su ve bunun sonucunda oluşan kireç otellerin boru hatlarında tıkanma ve delinme gibi sorunlara, su akış veriminin düşmesine, ısıtma parçalarının kireçlenmesi ile enerji kaybına, neden olmaktadır. Tüm bu etkenler genel tesisatlarda ve cihazlarda dönemsel tamir sıklığını ve işletme masraflarını yükseltmektedir.

TÜSAM ın sunduğu ileri su arıtma sistemleri ile, kullandığınız cihazların ve genel boru hattınızın kireçli suyun sebep olduğu zararlara karşı korunması sağlanmaktadır.

              

İleri filtrasyon teknolojileri ile arıtılan su; lavabo ve küvetlerdeki kireç lekelerini önleyerek temizlik ve hijyen masraflarınızı düşürmektedir.  Çamaşır ve bulaşık makinelerinin rezistanslarını koruyarak; örtü, çarşaf ve yastık ürünlerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

 

Odaklı yaklaşım, derinlemesine bilgi ve ileri su filtrasyon sistemleri yelpazesi ile TÜSAM; Alışveriş Merkezi ve Otel  Sektöründe her türlü su arıtma talebini karşılamaya hazırdır.