Türk Su Araştırma MerkeziTürk Su Araştırma Merkezi 0850 302 0 392 Mon - Fri 10:00-18:00 +34-354-5468-8
bilgi@tusam.com.tr
Sistem Üretim ve Satışı
Mühendislik ve Proje
Ulusal İş Ağı Platformu
Ulusal Bilgi Bankası

SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

Cafe Ve Restoranlar

Cafe ve Restoran Su Arıtma

Türk Su Araştırma Merkezi, su kullanımının yoğun olduğu Cafe ve Restoranlarda gündelik ihtiyaçların karşılanmasına yönelik özel su programları sunmaktadır. Sıcak ve soğuk içeceklerin hazırlanmasında, yemeklerin pişirilmesi ve tabiki bulaşıkların yıkanmasında, gündelik temizlik işlerinden içme suyu sunumlarına kadar bir çok safhada temiz ve sağlıklı suya ihtiyaç duyulmaktadır.

              

Arıtılmış su kullanımı ile müşterilerinize sunduğunuz hizmet kalitesini standartların ötesine taşırken, endüstriyel mutfak ve içecek ekipmanlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlayacak, aynı zamanda  günlük hijyen malzemeleri kullanımını da ciddi oranlarda azaltmış olacaksınız.

 

Çay ve Kahvenin yaklaşık %98’ini su oluşturur. Bu nedenle su, çay ve kahvenin tadında belirleyici rol oynayarak, aromalarını ortaya çıkarır. TÜSAM su arıtma programları ile,  kahve aromasını %100 hissettirmek için, mineralleri bünyesinde tutan, ancak makinelerdeki kireç ve korozyon oluşumunu engelleyen sistemlerdir. TÜSAM ın sunduğu ileri su arıtma sistemleri , suda bulunabilecek kötü tat, koku, zararlı bakteri ve kistlerin giderilmesini sağlayarak, düşük sertlikte, nötr pH değerinde su üretir. İşletmenizde müşteri memnuniyeti ve karlılık sağlar.

Karbonatlı ve asitli soğuk içecek dispenserlerinizde, çizik ve tıkanıklıklara neden olabilecek kirleticilerden arındırılmış ve düzgün karbonasyon yapılmış temiz su önemlidir. Çünkü karbonatlı içeceklerinizin yaklaşık %87’ sini su oluşturur. Türk Su Araştırma Merkezi nin sunduğu arıtma çözümleri ile, içeceklerin kalitesinde süreklilik elde edilirken, minimum bakım ihtiyacı ve düşük arıza oranları nedeniyle işletmenizde karlılık sağlanmaktadır.

Odaklı yaklaşım, derinlemesine bilgi ve ileri su filtrasyon sistemleri yelpazesi ile TÜSAM; Cafe ve Restoran Sektöründe her türlü su arıtma talebini karşılamaya hazırdır.